O FESTIVALU

3necké KiloWatty

jsou jednodenní multižánrový festival pod otevřeným nebem. Snažíme se nabídnout pestrou škálu kapel a DJs tak, abychom vyhověli co nejširšímu hudebnímu vkusu a zároveň na třinecko dostali interprety, kteří tady nejsou k vidění a slyšení každý den.

 

crowd

 

Prvním impulsem k uspořádání akce takového typu byl pocit, že se nám na třinecku nedostává koncertů takových kapel, jaké bychom chtěli. A když už jo, tak se nám zase nezdálo provedení a celková atmosféra akce. Nadávat umí každý, ale něco udělat – to ne! A tak jsme od slov přešli k činům. Chtěli jsme udělat pohodovou akci, na kterou bychom se sami šli s kamarády pobavit. Věřím, že se nám to daří – to už je ale k posouzení na vás - návštěvnících.

Hraje se na dvou scénách najednou. Na live stage to rozjedou kapely – v minulosti to byli třeba Vypsaná fixa, The Prostitutes, Charlie Straight, Scound, Sunflower Caravan, Mňága a Žďorp, Imodium, Elektrick Mann a další… Souběžně s hlavní scénou probíhá i produkce na electro stage, kde své desky roztáčejí DJs nejrůznějších žánrů – DNB, jungle, tekkno a dalších. Paří se až do rána… Ale není to jen o hudbě – na fesťáku je potřeba vytvořit dobrou atmosféru. Takže na KiloWattech najdete kromě dobré hudby, jídla a pití i takové věci jako je lounge čajovna, cukrová vata nebo popcorn…

Festival se snažíme každým rokem posouvat o úroveň výš. To logicky zabírá čím dál tím víc času a energie. Pokud se ti 3necké KiloWatty líbí, máš rád hudbu a jsi si jist, že Ti nechybí organizační schopnosti, neváhej se nám ozvat – třeba se staneš členem našeho týmu!

kilowatty(zavinac)gmail.com