DOPRAVA

Třinec - před Werk arenou

Přátelé, na festival se dostanete velmi snadno...
Když kliknete na mapku dole, dostanete se k interaktivní mapě, která hovoří naprosto přesně a jasně. Ti, kdo mají s mapama problémy, ať čtou dále.

PĚŠKY:

K Werk areně snad každý trefí. A když ne, tak se zeptá, nebo se podívá na mapku dole.

AUTEM:

Pokud jedete ze směru Frýdek-Místek, narazíte v Třinci na kruhový objezd u čerpací stanice Shell. Dáte se vlevo a pojedete asi 500m krásnou novou cestou, obklopenou lesy. Za cedulí TŘINEC vpravo a pokud se budete držet na hlavní, cesta vás navede přímo ke vstupu na jeden skvělý festival. Jestliže jedete z opačné strany, čili Jablunkov apod., jistě na místo konání trefíte. Pokud ne, navigace je stejná jako z Frýdku-Místku ale na kruháči se dáte vpravo. Z Českého Těšína autem nejezděte. Nenašli byste to.

VRTULNÍKEM:

Možno přistát na atletickém stadioně. Je ovšem nutné dát info předem abychom předešli stížnostem tělovýchovné jednoty. Padákem není žádný problém. Za úschovu padáku si účtujeme 100Kč.

AUTOBUSEM:

Z autobusového stanoviště Třinec a železniční stanice, autobusy 12 a 13 na zastávku "obecní domy", případně Český Těšín přes Nebory (na AS zastávka č.3) na tutéž zastávku. Přeskočte cestu, a za rodinnými domky, které jsou před vámi to je. Spoje minimálně jednou za hodinu (viz idos). Dále lze využít linek 8 a 15 na zastávku Pod Lesní nebo Lyžbice Styl. Dále jděte podle sluchu! :) (směrem k Werk Aréně)
Pěšky je to z vlakového nádraží cca 20-25 minut, ze stanoviště 12 min i s rezervou kdyby vás někdo poslal špatným směrem.

VLAKEM:

Před vlakovým nádražím (nádraží Třinec) je několik zastávek. Dál viz o odstavec výš.

LETADLEM:

Pokud nepatříte k teroristické organizaci, není kde přistát.

 

mapka
Klikni na mapku!

 

 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Třinec

Nejlevnější ubytování ve městě, 10min pěšky od areálu festivalu. Listen, feel, enjoy.....

Hotel Třinec