NOVINKY

8.6. Těšte se!

Slunečné počasí a pivo na cestě, připravena spousta dobrého jídla a pití, kvalitní hudby a pořádné zábavy! Co to znamená? Kilowatty už za 3 dny! Po půlročních přípravách se blíží letošní ročník Třineckých Kilowattů a my si troufneme říct, že letos to bude opravdu jeden z nejlepších festivalů minimálně na severní Moravě a ve Slezsku! Letošní ročník přináší spoustu změn, i když ne všechny jsme zvládli dotáhnout do konce, každopádně přesto věříme, že se nám letos podaří překonat hodně vysoko nastavenou laťku!

Dovolili bychom si upozornit na pár organizačních záležitostí:

  • Ačkoliv by to mělo být samozřejmostí, vezměte si na festival doklad totožnosti. Bez něj Vám nebude moct být prodán alkohol (věk bude kontrolován u vstupu).
  • Do areálu bude zakázáno vnášet vlastní jídlo, pití, zbraně a další nebezpečné předměty.
  • Upozorňujeme fanoušky skupiny JAKSI TAKSI, že tato kapela vystoupí už v 15:00 hodin (viz line-up)

Další, snad příjemnou, změnou je, že pro děti do 12 let v doprovodu dospělé osoby, bude vstupné 50Kč. Věk dítěte bude nutno doložit průkazem s fotografií (např. pas apod.)

Pokud bude škaredě, venkovní podium přesuneme do Barrocko Music Clubu, který je nedaleko.

Brány areálu se otevřou ve 13 hodin.

Už známe 9 jmen lidí, kteří vyplnili dotazník na webu a podívají se zdarma na festival.

Jsou to:
Jana Slívová
Petra Gromesová
Jakub Sikora
Andrea Gryczová
Kamila Raszková
Kateřina Drongová
Aneta Šulcová
Jiří Byrtus
Michal Samek

Pokud patříte mezi příznivce electro, nezapomeňte si dnes od 19 hodin naladit radio Hellax, kde bude možno slyšet Dry-Rota a Panzera, kteří vystoupí i v rámci festivalu. Pokud ještě nemáte lístek, budete si moct zasoutěžit a třeba se dozvíte i něco zajímavého o festivalu.Komentáře